بارگذاری
افزونه اینستاگرام خودکار

مستندات افزونه و پاسخ به سوالات شما

چگونه افزونه اینستاگرام خودکار وردپرس را بخرم؟

جهت خرید افزونه اینستاگرام خودکار کافیست با پایین همین صفحه مراجعه کرده و روی دکمه خرید افزونه کلیک نمایید. سپس مراحل پرداخت را طبق فرمی که برای شما ظاهر می شود کامل کنید. پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار می گیرد.

لایسنس افزونه اینستاگرام خودکار کجاست؟

بلافاصله پس از خرید افزونه، به صورت اتوماتیک یک ایمیل حاوی کلیدفعالسازی از طرف شرق وب برای شما ایمیل می شود. برای فعالسازی و بهره برداری از افزونه نیازمند این کلید هستید. با توجه به این که ارسال ایمیل به صورت خودکار انجام می شود ممکن است گاها در پوشه اسپم یا تبلیغات ایمیل شما یافت شود. پس بررسی آن ها نیز فراموش نشود. در صورت بروز هرگونه تاخیر و یا مشکل، پشتیبانی آنلاین در خدمت شماست.

نحوه افزودن اکانت در افزونه اینستاگرام خودکار وردپرس

نحوه افزودن حساب کاربری در افزونه اینستاگرام خودکار ساده است و عموما نیازی به توضیح ندارد اما راهنمای گام به گام آن به صورت متنی و ویدئویی در اختیار شما قرار گرفته است.

روش افزودن حساب کاربری در نسخه ۲ به بعد افزونه اینستاگرام خودکار به این شرح است:
  1. باز کردن یک سربرگ ناشناس در مرورگر گوگل کروم(مرورگر مورد آموزش در فیلم بالا)
  2. رفتن به آدرس instagram و ورود به اینستاگرام
  3. باز کردن ابزار inspector مرورگر از طریق منوی راستکلیک
  4. مراجعه به سربرگ Application و انتخاب Cookies از منوی کنار سربرگ باز شده
  5. برداشتن مقدار sessionid و جایگذاری در تنظیمات افزونه
  6. کلیک روی دکمه بررسی و صبر تا تشخیص اکانت توسط افزونه
  7. ذخیره تنظیمات و تمام

دقت داشته باشید که سربرگ باز شده پس از انجام روند فوق بسته شده و سشن لاگین ایجاد شده مورد استفاده مجدد توسط شما قرار نگیرد.

آیا امکان استفاده از چند اکانت اینستاگرام در افزونه وجود دارد؟

افزونه اینستاگرام خودکار وردپرس قابلیت افزودن چند حساب کاربری را در تنظیمات خودش دارد و می توانید از چند حساب کاربری در افزونه استفاده کنید.

آیا امکان ارسال همزمان به چند اکانت وجود دارد؟

همانطور که مستحضرید پرچم اینستاگرام در مبارزه با فعالیت های رباتیک و اتوماتیک، این روزها خوش می درخشد و حداکثر توان و تلاش متخصصین اینستاگرام برای جلوگیری از استفاده اسپمرها و ربات ها از این پلتفرم به کار گرفته می شود. از این رو علیرغم وجود امکانات فنی برای ارسال همزمان به این شبکه اجتماعی، جهت جلوگیری از مخاطرات ارسال همزمان محتوای مشابه به چند حساب کاربری در فاصله زمانی کوتاه، چنین امکانی در افزونه اینستاگرام خودکار قرار داده نشده است.

شناسه نشست(session ID) چقدر معتبر است؟

افزونه اینستاگرام خودکار برای لاگین در اینستاگرام در نسخه ی فعلی خود، از کوکی های اینستاگرام استفاده می کند. این کوکی ها بنا به سیاست های اینستاگرام مدت زمان متفاوتی دارند. اما در صورتی که از شناسه ی استفاده شده استفاده ی دیگری نکنید، می تواند تا چند ماه نیز معتبر باشد. در صورتی که خطای سیستمی و یا خطاهای بی دلیل دیگری گرفتید، احتمال دارد سشن آی دی شما باطل شده باشد. مجددا طبق آموزش، آن را جایگزین کنید.

خطای سیستمی در افزونه اینستاگرام خودکار به چه معناست؟

افزونه اینستاگرام خودکار به طور معمول وضعیت های مختلفی که در ارتباط با اینستاگرام رخ می دهد را کنترل کرده و خطایی قابل درک برمی گرداند، در صورتی که خطای ارسالی از سوی اینستاگرام حاوی اطلاعات واضحی نباشد و یا Session ID شما معتبر نباشد و یا باطل شده باشد امکان دریافت خطای سیستمی بالاست!

عدم استفاده از مرورگر ناشناس و استفاده مجدد از لاگینی که در مرورگر انجام داده اید، می تواند منجر به ابطال نشست شما با آن شناسه در اینستاگرام شود چرا که استفاده همزمان از یک نشست شناسایی شده از طریق دو موقعیت جغرافیایی قطعا پیامدهایی را به همراه خواهد داشت.

اخیرا کپشن همراه با تصویر ارسال نمی شود، مشکل از کجاست؟

طبق مستندات API اینستاگرام، برخی متون، اکانت ها یا IP هایی که موقتا دچار نوعی بلاک به نام Soft-Block شده اند، تصاویرشان کپشن نمی خورد و این موضوع با توجه به این که از سوی اینستاگرام کنترل می شود، نقص عملکرد افزونه تلقی نمی شود و اینستاگرام تصمیم گیرنده است.

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی‌ها