بارگذاری
افزونه اینستاگرام خودکار

تخفیف ویژه به مناسبت افتتاحیه وب سایت تخصصی

افزونه اینستاگرام خودکار

احتمالا این سوال برای شما پیش بیاید که چرا وب سايت شما به افزونه ارسال پست به اينستاگرام نياز دارد؟

اينستاگرام با این حجم ازکاربر در سطح جهان یک شبکه اجتماعی جذاب و پرطرفدار است که بر کسی پوشیده نیست چرا که طبق گفته محققين به کارگيري تصاوير، کاربران را بيشتر تهييج و احساسات آنان را بيش از هر چيز ديگري تحت تاثير قرار مي دهد و به همين علت است که اين روزها شاهد اين هستيم که تقريبا تمام اقشار جامعه از اينستاگرام استفاده مي کنند.

راه ديگري که مي توان به وسيله آن به ميزان محبوبيت اينستاگرام دست يافت، ميزان فعاليت کسب و کارها در آن است. صاحبان کسب و کارها خوب مي دانند کجا سرمايه گذاري و تبليغات کنند تا بازده بيشتري داشته باشند و چه جايي بهتر از اينستاگرام! انواع و اقسام شرکت ها، سايت ها، کسب و کارهاي خرد و کلان را مي توانيد فعال تر از هر کاربر ديگري ببينيد.

به دليل استفاده ها و مزاياي تجاري استفاده از شبکه اجتماعي اينستاگرام، فيسبوک(مالک اينستاگرام) قابليت هاي ويژه اي از جمله پروفايل بيزينس(Business) را بر روي حساب هاي کاربري اينستاگرام ايجاد کرده که به وسيله آن، صاحبان کسب و کارها مي توانند اطلاعات تماس خود را به شکل ويژه اي در صفحه شان به نمايش بگذارند. همچنين امکان بررسي آماري و دموگرافيک بازديد ها و نحوه تعامل کاربران با پست هايي که منتشر کرده ايد در اين پروفايل ها قابل مشاهده هستند.

به مناسبت راه اندازی وب سایت رسمی افزونه اینستاگرام خودکار، کد تخفیف زیر در اختیار شماست.

iwp40

با چهل درصد تخفیف ویژه تا تاریخ ۷/۴/۱۳۹۹ فعال و قابل استفاده است.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی‌ها